
04/12/2024
Міжнародні відносини у бізнесі і патентування
У рамках Школи молодого винахідника
Тренінг
Правильно оформлена інтелектуальна власність не просто захищає права фаундерів, а й допомагає залучити інвесторів. Більше того, в деяких країнах, як-от США чи Китай, з великою кількістю споживачів і зацікавлених у технічних чи технологічних рішеннях інвесторів практично неможливо «продати» інновацію, якщо вона не запатентована. Її вартість приблизно в 10 разів менша за аналогічну, але запатентовану. Про важливість захисту прав на свій інтелектуальний продукт і вихід на міжнародний рівень патентування йшлося на черговому тренінгу в рамках Школи молодого винахідника, який відбувся 4 грудня в онлайн-форматі на платформі Zoom.
Під час тренінгу здобувачі вищої освіти дізналися про історію створення міжнародної системи торгово-промислових палат, про міжнародні процедури реєстрації прав інтелектуальної власності, причини реєстрації прав на об’єкти інтелектуальної власності від спікера, представника у справах інтелектуальної власності, начальника відділу зовнішньоекономічних зв’язків і перекладів Вінницької торгово-промислової палати, патентного повіреного України Ігоря Шевченка.
У заході взяли участь 36 учасників — студенти та викладачі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.
Контакти:
Віра Григорівна Прохорова, завідувачка відділу науково-інформаційного забезпечення інноваційних процесів ХДНБ ім. В. Г. Короленка, заслужена працівниця культури України.
Тел.: 067-967-99-46
E-mail: vip_otl@ukr.net