Логотип  ХДНБ ім. В.Г.Короленка лінк на головну.Харківська державна наукова бібліотека ім. В.Г.Короленка Бібліотека
Меню Закрити

Інтернет-клуб «КЛІК»

Логотип Інтернет-клубу «Клик»
Інтернет-клуб ХДНБ ім. В. Г. Короленка працює при відділі інформаційно-бібліографічної роботи, об'єднуючи інтернет-користувачів пенсійного віку, які пройшли курси з основ комп’ютерної грамотності в інтернет-центрі № 1.

На щомісячних заняттях-тренінгах користувачі опановують нові для себе теми: роботу з документами на комп’ютері, операції з файлами і папками, переміщення інформації на флеш-накопичувачі, пошук в інтернеті, ознайомлення з різноманітними електронними ресурсами: бібліотеками України і світу, «електронним містом», iGov.ua, створенням та підтримкою власних акаунтів на різних ресурсах тощо. «КЛІК»івці познайомилися з вікіпедією, долучилися до написання та редагування статей.

Установче засідання клубу «КЛІК» відбулося 20 листопада 2013 року. У межах програми «Бібліоміст» бібліотека отримала 10 нових сучасних комп’ютерів для оновленого інтернет-центр № 1. Клуб об’єднав інтернет-користувачів пенсійного віку, які пройшли курси з основ комп’ютерної грамотності в інтернет-центрі № 1 та побажали і надалі навчатися та поглиблювати свої знання.

Клуб було названо «Клік», адже цей термін, що постійно використовується у роботі на комп’ютері, та який можна розшифрувати як Клуб Любителів Інтернету Короленка.

Інтернет-клуб «КЛІК» має власну сторінку у соціальній мережі «Фейсбук»

Засідання інтернет-клубу «КЛІК» присвячуються дослідницькому проєкту з вивчення історії ХДНБ ім. В. Г. Короленка та її структурних підрозділів, за участю співробітників відділу інформаційно-бібліографічної роботи опановувалися окремі електронні ресурси бібліотеки. Детальне знайомили з потужним вебресурсом «Краєзнавство» проводили співробітники відділу «Україніка» імені Т. Г. Шевченка. Учасники клубу за підтримки працівників відділу літератури іноземними мовами та міжнародних зв’язків, вивчають терміни англійською мовою, що є корисними у процесі користування інтернетом.

Учасники клубу мають акаунти й активно користуються фейсбуком. Орієнтуватися у соціальній мережі їм допомагали співробітники відділу науково-методичної роботи та соціокультурного центру.

Засідання клубу відбуваються й поза межами ХДНБ ім. В.Г. Короленка. З можливостями Wi-Fi учасники клубу знайомилися у Центральному парку культури та відпочинку ім. М. Горького. Там були виконані практичні вправи з пошуку інформації, спілкування за допомогою скайп-зв’язку.

Останнім часом деякі з відвідувачів клубу як волонтери долучилися до роботи курсів з основ комп’ютерної грамотності.

Учасники клубу «КЛІК» беруть активну участь у тематичних заходах бібліотеки, відвідують засідання інших клубів.

Запрошуємо всіх бажаючих!
Читайте наші відгуки та записуйтесь на безкоштовні заняття з основ комп’ютерної грамотності та роботи в Інтернет!
Бажаєте освоїти сучасні технології?
Записуйтеся на курси комп'ютерної грамотності. Навчання абсолютно безкоштовно!