Харківська державна наукова бібліотека ім. В.Г.Короленка Бібліотека
Меню Закрити
Проєкт започатковано у 2017

Покращення можливостей для освіти, самоосвіти, творчої самореалізації та соціальній адаптації внутрішньо переміщених осіб у Харкові та Харківській області

Проєкт завершено у 2020 році

Ініціатор проєкту - Німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за підтримки Харківської обласної державної адміністрації

Безкоштовні тренінги плакат

У лютому 2017 року Харківське обласне відділення (філія) ВГО «Українська бібліотечна асоціація» спільно з Харківською державною науковою бібліотекою імені В. Г. Короленка та Харківською обласною бібліотекою для юнацтва реалізовувала проект «Покращення можливостей для освіти, самоосвіти, творчої самореалізації та соціальної адаптації внутрішньо переміщених осіб у Харкові та Харківській області», що діяв в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що був одною з Ініціатив інфраструктурної програми для України, який фінансувався німецьким урядом та виконувався німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Проект «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» був однією з Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду, що виконувався Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Ініціативи були націлені на допомогу регіонам з найбільшою кількістю внутрішньо переміщених осіб, а саме: Харківська, Дніпропетровська та Запорізька області.

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрями німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України. Також буде продовжено співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

Основні завдання проекту:

  • організація якісної правової допомоги;
  • організація навчання комп’ютерній грамотності та користуванню сучасними інструментами е-урядування;
  • організація психологічної підтримки за допомогою проведення арт-тренінгів.

Усі заходи проведено у лютому, березні 2017 року на базі ХДНБ ім. В. Г. Короленка та Харківської обласної бібліотеки для юнацтва.

Логотипи партнерів проєкту.