Харківська державна наукова бібліотека ім. В.Г.Короленка Бібліотека
Меню Закрити

Як записатися до Бібліотеки?

Запис до Бібліотеки здійснюється в автоматизованому режимі на підставі паспорта (оригіналу) з позначкою про реєстрацію за місцем проживання або паспорт у формі картки зразка 2015 року та картку реєстрації особи (відповідно до п. 9 Правил реєстрації місця проживання, затверджених Постановою КМУ від 02.03.2016 р. №207.

Діти віком до 18 років записуються до Бібліотеки за згодою батьків чи інших законних представників.

Оформлення читацького квитка користувача Бібліотеки здійснюється безплатно за наявності відповідних документів для учасників воєнних дій, осіб з інвалідністю, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, бібліотечних працівників, пенсіонерів, дітей-сиріт.

Послуга з оформлення читацьких реєстраційних документів надається на платній основі відповідно до «Переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури і мистецтв, заснованими на державній та комунальній формі власності».

Адреса бібліотеки

61003, Харків, пров.Короленка, 18
Харківська державна наукова бібліотека імені В.Г.Короленка

Читацький квиток

Під час запису ви отримаєте читацький квиток із фотографією. Термін дії читацького квитка – 5 років (від дати видачі) з обов’язковою щорічною перереєстрацією за наявності паспорта.

Щорічна перереєстрація є безплатною, якщо у користувача протягом року не відбулося змін у персональних даних. У разі зміни прізвища та паспортних даних, закінчення навчання у ВНЗ, отримання наукового ступеня користувач зобов’язаний оформити новий читацький квиток, оплативши послугу.

У разі фізичного пошкодження читацького квитка або його втрати користувач отримує дублікат квитка, оплативши послугу.

Читацький квиток дає право лише особистого користування бібліотекою, передавати його іншій особі не можна.